Ada Kozmetik

Ümraniye/istanbul Ümraniye, İstanbul
Cep Onaylı
Online
GOLD
Vitrin
Mesaj Gönder
Ada Kozmetik
Aydın Eryılmaz
Ümraniye/istanbul
Ümraniye , İstanbul
İş Alanları

kozmetik

Ada Kozmetik İstanbulda Yıllardır Hizmet Vermeketdir.

Ada Kozmetik Hakkında

kozmetik ile ilgili görsel sonucu

VİZYONUMUZ

Vizyonumuz, istanbuldaki ürünlerimizin her yerde ve en uygun şekilde bulunmasını sağlamak, müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en üst düzeyde karşılamak ve bunu yaparken tüm dünyada kabul görmüş genel kalite standartlarını uygulamaktır.

MİSYONUMUZ

Ada kozmetik faaliyet alanı olan kozmetik sektöründeki beklentileri karşılayan, sürekli gelişim felsefesine inanmış, iş ahlakı ve disiplinli çalışmalar sonucu tüketicinin tercih ettiği bir marka olmanın yanı sıra kalite ve insan sağlığını önemseyerek, gereksinimler doğrultusunda çağımızın yeni teknolojilerini kullanarak hedeflenen tüketicinin zevkine sunmaktadır.

İstanbulda bunları yaparken nitelikli, tecrübeli ve heyecanlı çalışanlarımız ile toplumun ve paydaşlarımızın isteklerine duyarlı olarak gerçekleştiririz.

TANITIM VİDEOSU

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00