Agy Prokimya

Mustafa Kemal Paşa Mh. Doğancan Sk. 1/a Tebebaşı/eskişehir tepebasi, Eskişehir
Cep Onaylı
Online
GOLD
Mesaj Gönder
Agy Prokimya
Abdullah Gökmen Yönlüer
Mustafa Kemal Paşa Mh. Doğancan Sk. 1/a Tebebaşı/eskişehir
tepebasi , Eskişehir
İş Alanları

Kimya

Kaymaz Zemin, Kaydırmaz Zemin, Kaydırmaz Bant, Kaymaz Zemin Uygulamaları, Kaymaz Zemin Kaplama, Islak Zemin Uygulaması, Kaygan Zemin, Yağlı Zemin, Kaliteli Kaymaz Zemin, Fabrika Kaymaz Zemin, Yemekhane Kaymaz Zemin, Kaymaz Zemin Firmaları, Agy Prokimya, K

Agy Prokimya Hakkında

AGY PROKİMYA KAYGANNSAVAR® olarak uzun yıllara dayanan bilgi ,tecrübe ve uygulamalarımızı sürdürürken yeni inovatif markalarımızla sizlere kaliteli ve profesyonel hizmet vermekteyiz. Türkiye ve KKTC'de Kaydırmaz Zemin uygulamaları üzerine çalışmalarımızı kendi ürünlerimizle gerçekleştirip sizlere ilk demo yaparak başlattığımız sürecimiz demo uygulaması sonrası detaylı temizlik,ürün uygulaması iş teslimatı ,ölçümlendirme ve sertifika teslimi ile kusursuz müşteri memnuniyetini kapsamaktadır.

TANITIM VİDEOSU

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00