AK İLETİŞİM

Ak İletişim

Alanya Antalya Alanya, Antalya
Cep Onaylı
GOLD
Mesaj Gönder
Ak İletişim
Mustafa Yetgin
Alanya Antalya
Alanya , Antalya
Alanyada Cep Telefon Tamiri, Alanyada 2.el Cep Telefon Satışı, Alanyada Telefon Aksesuar Satışı, Alanyada Telefon Tamiri,

Ak İletişim Hakkında


Misyonumuz

En iyi olmaktan anladığımız; müşteriler, ortaklar ve çalışanların memnuniyetini sağlamış, onlar tarafından tercih edilen, çevresine duyarlı ve referans olarak gösterilen bir şirket olmaktır.

Bir şirketin müessese kültürü kurumun kendisi için seçtiği, bununla beraber diğerlerinden değişiklaşmasını sağlayan özellikleri ile kaynaklanır.

 AK İLETİŞİM olarak biz bu farklılaşmayı çalışanlarımıza, ortaklarımıza, müşterilerimize, mal ve hizmet sağlayıcılarımıza, çevreye, topluma verdiğimiz sözler ve de bunları gerçekleştirme biçimimizi tanımladığımız temel değerlerimiz ile sağlıyoruz.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    Kalite tesadüf değildir. Tercihtir...

  • 5/5

    Kalite tesadüf değildir. Tercihtir...

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00