Akarpınar Ticaret

Bursa/osmangazi Osmangazi, Bursa
Cep Onaylı
GOLD
Vitrin
Mesaj Gönder
Akarpınar Ticaret
Samet Akarpınar
Bursa/osmangazi
Osmangazi , Bursa
Akarpınar Ticaret Bursada Yılllardır Hizmet Vermektedir

Akarpınar Ticaret Hakkında

sondaj kuyusu ile ilgili görsel sonucu

Vizyon;

İnancımızdan dolayı insanlığın ömürı için iyi bir hayat kalitesi sağlamaya ve dünya toplumlarının gelişmesinin sürmesi için teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek uluslararası nitelik standartlarında hizmet anlayışı ile gelecekte kendi iş alanında öncü uygulamalarla fark yaratarak insanlığa hizmet

Tedarikçi ve müşterisiyle güvene dayalı bir işdonanması arasında olmayı, işinde bolca çeşit ile kendi sektöründe aranan firma olmayı iş hacmini devamlı geliştirerek ülke ekonomisine katkıda bulunmayı vizyon olarak belirlemiştir.

Misyon;

Vermiş olduğu tüm hizmetlerde, müşterinin gereksinimlarını eksiksiz olarak karşılayan bir anlayış içinde güvenli ve aranan şirket olmak

Müşterilerinin artan taleplerine zamanında cevap verebilmek ve standardını, adını koruyabilmek için sürekli kendini yenileyen teknolojik makine sistemi ile çalışmalarını aksatmadan sürdürerek teknolojiyi yakından takip etmektedir.

Başlanan her projeyi vakitında, en üst seviye tekniklerle projesine tam uyumlu, istenen kalitede eksiksiz tamamlamayı,
Müşterilerimize üstün hizmet ve nitelik taktim etmek iş terbiyeına çalışanına, iş eminği ve çsafha standartlarına müsait koşullarla üretim ve ticaretine devam etmektir.

TANITIM VİDEOSU

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00