AKAT TARIM

Akat Tarım

Şanlıurfa Harran Emek Hırsızı İsa Akat Harran, Şanlıurfa
Cep Onaylı
GOLD
Mesaj Gönder
İş Alanları

ticaret

Şanlıurfada Arazi Tesviyesi,şanlıurfada Pamuk Ekimi,şanlıurfada Mısır Ekimi Yapanlar,şanlıurfada Arazi İşi Yapanlar,şanlıurfada Balye,şanlıurfada Sulama Garantili İş,

Akat Tarım Hakkında

EMEK HIRSIZI İSA AKAT

0545 822 90 18 


ŞANLIURFA DA tarım  sektöründe müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak anlayarak, onlara kaliteden ödün vermeden en doğru, en ekonomik ve en hızlı ürünler sunan; sürdürülebilir çevre temizliğine katkıda bulunacak makinaların üretimini dünya standartlarında gerçekleştiren ve varoluş temelini müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde olduğu haline dayandıran bir çözüm ortağı olmak.

 

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00