Akçallar Bujiteri

Şanlıurfa/merkez Merkez, Şanlıurfa
Cep Onaylı
GOLD
Vitrin
Mesaj Gönder
Akçallar Bujiteri
Hamit Akçal
Şanlıurfa/merkez
Merkez , Şanlıurfa
Akçallar Bujiteri Şanlıurfada Yıllardır Nhizmet Vermektedir.

Akçallar Bujiteri Hakkında

misyon ile ilgili görsel sonucu

Temel gayemiz
Yenilikçi ve öncü 
Gayemiz, edindiğimiz malumat ve birikimi uzman kadromuzun yardımıyla kaliteli ve yenilikçi ürünler üreterek mekanlarınıza taşımak ve yaşam konforunuzu arttırmaktır. Hepimiz, mekanlarınızı ve sevdiklerinizi negatif dış koşullardan korumak için yoğun bir halde çalışmakta, teknolojiyi yakından takip ederek yeni ürünlerimizi sizlere sunmaktayız. Sistemlerimizin imalatı, montajı ve bakımı son aşama kolay olduğu için bütün ürünlerimiz, ihtiyaçlarınızı en yüksek düzeyde karşılayacak şekilde en çok alan kişi memnuniyeti sağlamak amacı ile üretilmektedir.

Hedefimiz 
Amacımız, yapıların inşasında enerjiyi bereketli kullanabilmek için bütün müşterilerimize destek olmaktır. şu sebeple ürünlerimizin bütünü yüksek yalıtım sağlar, uzun ömürlüdür ve az bakım gerektirmektedir. Bizim ürünlerimiz, dünyaya gelenın formunu bozmamak için minimum ekolojik iz bırakacak şekilde minimum enerji kullanarak ve geri dönüştürülebilir yapı ile üretilmektedir.

Girişimcilik
Biz, dünyaya ve tüm fikirlere açığız.
Fırsatları görür ve değerlendiririz.
Yetki kullanma adına itimat ortamı yapıtr, riskleri önceden görür, inisiyatif kullanarak bütün vakitçleri başarı ile yönetiriz.
Işimizi kendi işimiz gibi sahipleniriz.
Tüm çalışanlamış olurımızın kararlarına saygı duyar, mesuliyet almaları için onları cesaretlendirir ve daha sonra takdir ederiz.

TANITIM VİDEOSU

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00