Araç Takip Sistemleri Flotürk Mobil

Şanlıurfa Merkez, Şanlıurfa
Cep Onaylı
Online
GOLD
Vitrin
Mesaj Gönder
Araç Takip Sistemleri Flotürk Mobil
Orhan Kandemir
İş Alanları

Oto Yetkili Servis

Modifiye

Araç Takip Sistemleri Şanlıurfada Yıllardır Bu Hizmeti Vermekteyiz.

Araç Takip Sistemleri Flotürk Mobil Hakkında

misyon ile ilgili görsel sonucu

Misyonumuz:

şirketin kuruluş amacı ve hedeflediği misyon dünyada inanılmaz bir gelişme gösteren yazışma ve elektronik alanlarında erişilen yüksek teknolojiyi, ülkemizin genelinde kurumların ve bireylerin hizmetine, özellikle de öğrenim, öğretim ve teknik öğrenim kuruluşlarının kullanımına sunarak ülke genelinde teknik eğitimin toplam kalitesini global boyutlara taşımaktır.

 

Vizyonumuz:

Ekonomik sorunları aşmanın temel malumat ve teknolojiye haiz ülke dokusunu geliştirmekten geçeceğine kanan bizler; yeni ve sağlıklı yapılanmamızı gerçekleştirerek faaliyet alanlarımızı ve vizyonumuzu ileri boyutlara taşımayı amaçlıyoruz. Şanlıurfada bilişim ve elektronik sektörünün gelişmesine en efsunk katkıyı sağlayacak firmalardan biri olma konusundaki hedefimize imanla koşuyoruz.

TANITIM VİDEOSU

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    ürün saglam tşk orhan bey

  • 5/5

    ürün saglam tşk orhan bey

  • 5/5

    tşkler çok iyi bir hizmet

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00