Aracı Özel Oto Kılıf

Güngören/istanbul Güngören, İstanbul
Cep Onaylı
Online
GOLD
Vitrin
Mesaj Gönder
Aracı Özel Oto Kılıf
Ahmet Keleş
Güngören/istanbul
Güngören , İstanbul
İş Alanları

oto tamirci

oto aksesuarcı

Araca Özel Oto Kılıf İstanbulda Yıllardır Hizmet Vermektedir.

Aracı Özel Oto Kılıf Hakkında

misyon ile ilgili görsel sonucu

Misyonumuz;

Insan onur ve önemini her şeyin önünde tutarak ve itimat vererek firmamızın otomotiv sektöründeki toplam kalitesini geliştirmektir. Firmamız içinde yer edinen her kişi, yaptığı işi en iyi, en doğru, en güzel nasıl yaparım diye düşünür ve mükemmele ulaşmak için çaba sarf ederler.Tecrübelerimiz,bilgi birikimimiz ve uzman kadromuzla müşterilerimize teknolojik alt imalız ile hızla gelişen otomotiv dünyasında devamlı bir arada olduğu çalışma ilkemizle hizmet vermekteyiz.

 

Vizyonumuz;

şirketimizin yaydığı bilgi ve yetenek ışığı yardımıyla,yurt içinde otomotiv ve yedek parça sektörü aracılığı ile müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunabilmek ve bu sektörde müşterisine itimat veren,satın alan odaklı düşünen,yaptığımız el emeği ve tecrübelerimiz doğrultusunda akılda kalan bir şirket olmayı hedeflemekteyiz.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00