Armağan Koltuk Döşeme

Bağdat Caddesi Cadde Bostan Tanzimat Sokak Kural Apartmanı 4/6A Kadiköy, İstanbul
Cep Onaylı
GOLD
Vitrin
Mesaj Gönder
Armağan Koltuk Döşeme
Hasan Yıldırım
Bağdat Caddesi Cadde Bostan Tanzimat Sokak Kural Apartmanı 4/6A
Kadiköy , İstanbul
İş Alanları

Koltuk Döşeme

Armağan Koltuk Döşeme İstanbulda Yıllardır Hizmet Vermektedir.

Armağan Koltuk Döşeme Hakkında

Temsil ettiği zanaatkâr kökenli yüksek katma değerli mobilya üreticilerinin günün koşullarına uygun şartlarda katma değer üretmelerine devam etmesini temin için gereken spesifik çabaları göstermek,mobilya yüzü değişimi sektördeki önemini sürekli vurgulamak ve nitelikli ara eleman sorununun halli için çalışmak,
 

İstanbulda Yıllardır farklı sektörlerin gölgesi altında kalmış mobilya sektörünün devlet katında “Armağan Koltuk Döşeme” olarak desteklenen, yapısal önlemlerle sahip olduğu istihdam potansiyelini harekete geçiren, İstanbulda ilk beş arasına girip, üretim kalitesi ve tasarımı ile bir marka olarak büyümesine çaba göstermek amacımız.

Hedefimiz başta iç piyasamız olmak üzere ulaşabildiğimiz her yerde oluşturmaya çalıştığımız farkındalığı “mobilyanın hayatımızdaki yerinin farkında mısınız?” diyerek sürekli canlı tutmakt amacımız.

İstanbulda hedeflerimiz için çalışırken bugüne değin olduğu gibi mesleki ve sosyal sorumluluğumuzun bilincinde hareket etmeye devam etmek ana prensiblerimizden sadece birisidir.

TANITIM VİDEOSU

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00