Artı Dekor

Kağıt/istanbul Kağıthane, İstanbul
Cep Onaylı
GOLD
Vitrin
Mesaj Gönder
Artı Dekor
İrfan Tava
Kağıt/istanbul
Kağıthane , İstanbul
İş Alanları

dekorasyon hizmeti

Artı Dekor Yıllardır İstanbulda Hizmet Vermektedir.

Artı Dekor Hakkında

misyon ile ilgili görsel sonucu

MİSYON

Istanbul ve türkiyede her yerinde yaygın, güvenilir ve aynı kalitede hizmet sunan, her insanın ve her kesimin güven içerisinde dekorasyon işlerini güvenle bize teslim eden, alan kişi ve insan deposunı en değerli aktifi olarak kabul eden, köklü tarihine yakışır şekilde devamlı olarak ayrım ve kıymet yaratan, rakiplerinin örnek aldığı evrensel, saygın ve piyasa kıymeti yüksek, lider dekorasyon firması olmaktır.

 

VİZYON

Satın alan ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, onlara en doğru kanaldan en uygun çözüm ve kıymet önerilerini sunan, geniş ürün ve hizmet yelpazesini topluluğun her kesimine en hızlı ve en faal şekilde ulaştıran, etik değerlerinin ve toplumsal sorumluluğunun farkında olarak istanbulda standartlarında sürdürülebilir karlılık ve verimlilikle etkinlik yayınlayan, satın alan memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir dekorasyon firması olmaktır.

TANITIM VİDEOSU

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00