Ay-Ka Kapı Sistemleri Osmaniye

Cevdet Sunay Cad.yeni Çarşı C Blok No:86/d (Saat Kulesi Civarı) -Osmaniye Merkez, 80010 Osmaniye Merkez, Osmaniye
Online
Mesaj Gönder
Ay-Ka Kapı Sistemleri Osmaniye
Galip Haktan
Cevdet Sunay Cad.yeni Çarşı C Blok No:86/d (Saat Kulesi Civarı) -Osmaniye Merkez, 80010 Osmaniye
Merkez , Osmaniye
İş Alanları

Diğer

Hakkımızda Kaliteli Hizmet Sloganını Kendisine İlke Edinen Ay-Ka Kapı 1992 Yılından Bu Yana Malatya’Da Kapı Sektöründe Ciddi Mesafeler Kat Etmiş Ve Sağlam Adımlarla Bu Günlere Gelmiştir.

Ay-Ka Kapı Sistemleri Osmaniye Hakkında

Müşterilerimize layıkıyla hizmet verebilmek için sektöründe uzmanlaşmayı tercih eden firmamız 1992 yılında kurulmuştur. 1992-2001 yılları arasında Çelik kapı üretimi yapmakla beraber Malatya 2. Organize Sanayi Bölgesi’nin kuruluş yılı olan 2001 yılından itibaren İç Oda kapısını portföyüne katmıştır. 2. Organize Sanayi Bölgesinde 25000 m2 alanda 1000 m2 teşhir alanı geriye kalan mamul ve yarı mamul üretimi olarak faaliyet göstermektedir. Şu anda Yurt içi ve Yurt dışı bayi ağlarını güçlendiren ve her geçen gün bu ağa bir yenisini ekleyip, yurt dışında Ortadoğu ülkelerine ihracat yapan Ay-ka Kapı, her yıl hedeflerine ulaşmanın gururunu yaşamaktadır. Daha Fazlası İçin: http://aykakapi.com.tr

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 8:00 19:00
Cumartesi 8:00 19:00-
Pazar 8:00 19:00-

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00