Aydos Alo Adaklık

Çarşı Mah Asiltürk Cad No 22 Yakacık Kartal Istanbul Kartal, İstanbul
Cep Onaylı
Online
GOLD
Mesaj Gönder
Aydos Alo Adaklık
Yusuf Çaylı
Çarşı Mah Asiltürk Cad No 22 Yakacık Kartal Istanbul
Kartal , İstanbul
İş Alanları

Kasap ve Tavukcu

Aydos Alo Adaklık İstanbulda Yıllardır Hizmet Vermektedir.

Aydos Alo Adaklık Hakkında

Satın alan memnuniyetini temel prensibi benimseyerek, emin, kaliteli, sağlıklı, hijyenik ve leziz hizmetler sunabilmektir.

 

Nitelik ve hizmet anlayışından vazgeçmeden, devamlı yenilenen ve gelişen, sucuk,pastırma ve kavurma sektöründeki yerini koruyan, müşteri memnuniyetini devamlı kılan önder şirket olmaktır.

Nitelik politikamız;

Aydos Alo hedefi, müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak karşılayacak ürünleri ve hizmeti sunarak, ilk tercih edilen marka olmaktır. Yönetim ve tüm çalışanlar, belirledikleri bu hedefe eğitimlerin süreklilığında, üreticileri ve tedarikçileriyle birlikte büyüyerek, kârlılığı ve verimliliği arttırarak, toplam nitelik yönetim anlayışını benimseyerek, ulaşabileceklerine inanmaktadırlar.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00