Aypan

Merkez, Manisa
Cep Onaylı
GOLD
Mesaj Gönder
Aypan Manisada Yıllardır Hizmet Vermektedir.

Aypan Hakkında

MİSYONUMUZ

Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak, Çağdaş ve Modern teknolojiyi yakından takip ederek
eğitimli ve donanımlı kadromuzla ulusal ve uluslararası çapta en çok tercih edilen, durmadan kendini
yenileyen ve geliştiren firma konumuna ulaşmak.

VİZYONUMUZ

Artan talep ve müşteri beklentilerini ön görüp yapılan sürekli iyileştirmeler ile çalışan memnuniyeti ve üretim teknolojisini yükselten Avrupa’nın bir numaralı havlupan üreticisi olarak ülke ekonomisine olan katkımızı her geçen gün biraz daha arttırmak. Müşteri memnuniyetini en yüksek kalite ve verimde ürünler sunarak hızlı dönüşleri ve kısa sevk sürelerini arttırarak talep ve beklentileri karşılayan çevre dostu firma olmak.

HAKKIMIZDA

2003'te Dekoratif Havlupan üretmeye başlayan deneyimli uzman kadromuzla bitmek bilmeyen enerjimizle 5000 m2 üretim alanına sahip firmamız her çeşit dekoratif havlupan üretebilen modern işletmemiz her geçen gün kendini yenileyen artan talep ve isteklerinizi karşılayan bir firma olmuştur. Üretim tesisimiz Manisa'da olup ülkemizin ihracat gelirine katkı sağlamak ayrıcalığına sahip firmamız her türlü ürün teminini yapmaya devam etmektedir.

Dünya'da her geçen gün prestiji artan ülkemizin dünya ekonomisinde hak ettiği yeri alacağına inancımızla yolumuza devam etmekteyiz.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00