Barber By Tuncay

Kırklareli/lüleburgaz Lüleburgaz, Kırklareli
Cep Onaylı
Online
GOLD
Vitrin
Mesaj Gönder

Barber By Tuncay Hakkında

TUNCAY ÇELEBİ (DOLANDIRICIDIR YAKLAŞMAYIN)

TUNCAY ÇELEBİ (DOLANDIRICIDIR YAKLAŞMAYIN)

TUNCAY ÇELEBİ (DOLANDIRICIDIR YAKLAŞMAYIN)

Misyon
Mevcut ve gelecekteki müşterilerin ihtiyaçlarını algılamak, satın alan ihtiyaçlarını karşılamak ve satın alan beklentilerinin üzerinde hizmet sunmaya gayret etmek. 

 

İlgili resim

Vizyon
Bizler, alan kişi odaklı, emin, yenilikçi, sorumlu ve özveriliyiz. Gücümüz, dayanışma ve ekip ruhumuzdur. Site group, kalitenin varılması gereken bir hedeften ziyade, devamlı büyüme ve süreklilik göstermesi ihtiyaç duyulan bir süreç olduğu inancındadır. Bu çerçevede müşteri memnuniyetine, çalışanlamış olurının çalışma vakitçlerinin ve de ekipmanlarının gelişimine devamlı yatırım meydana getirmeye devam etmektedir

TANITIM VİDEOSU

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00