Billur Koltuk

İstanbul Sultanbeyli Sultanbeyli, İstanbul
Cep Onaylı
GOLD
Mesaj Gönder
Billur Koltuk
Yusuf Yurdalan
İstanbul Sultanbeyli
Sultanbeyli , İstanbul
İş Alanları

Mobil Yazılım

Billur Koltuk İstanbulda Yıllardır Koltuk İmalatçılarıyız.

Billur Koltuk Hakkında

koltuk ile ilgili görsel sonucu

MİSYON - VİZYON

Billur Koltuk olarak, koltuk sektöründe faaliyete başladığımız günden bu yana, gerek kalite ve tasarım anlamında, gerekse hizmet ve müşteri memnuniyeti alanında her geçen gün gelişme göstermekteyiz.

İstanbulun çeşitli şehirlerindeki müşterilerimizin ve yurt dışındaki müşterilerimizin ürünlermizi göstermiş olduğu ilgi ve alaka, bizlerin başarısını en iyi şekilde takdir eden ve ödüllendiren unsurlardır.

Billur Koltuk markasını kurumsallaştırırken öğrendiklerimiz ve daha önceki sektör tecrübemizle sultanbeylide önde gelen koltuk üreticileri arasında yer edinmeyi hedeflemekteyiz.

Billur Koltuk , koltuk sektöründe faailyete başladiğimiz günden bu yana , gerek kalite ve tasarim anlaminda gerekse hizmet ve müşteri memnuniyeti alaninda her geçen gün gelişme göstermekteyiz.

TANITIM VİDEOSU

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00