Blow Nur Pazarlama

Tüm Türkiye, Diğer
Online
GOLD
Mesaj Gönder
Blow Nur Pazarlama
Aynur Göçgün Blow Nur Pazarlama Kurucusu Ve Yöneticisi
İş Alanları

organizasyon hizmeti

Blow Nur Pazarlama Türkiye Genelinde 2005 Yıllından İtibaren Hizmet Vermektedir. Konfeti Ve Şampanya Ürünlerimiz Patentli. Blow Nur Pazarlamaya Aittir.

Blow Nur Pazarlama Hakkında

Hızlı, devamlı ve tutarlı olmanın, kaliteli ürün ve hizmetleri düşük maliyetle rekabetçi pazara sunmanın, muteber bir önder olabilmek için son derece önemli bulunduğunun bilincindeyiz. “Tek düşüncemiz çalışanlarımızın ve müşterilerimizin memnuniyetini hedefleriz. Malumat, yazışma ve öğrenime dayalı altyapımızla araştıran, geliştiren, üreten ve pazarlayan çalışanlarımıza fırsat verir, destekleriz. çağdaş üreten değişimi takip eden kaliteye öncelik veren güvenle sunan yaratıcı önder kuruluş.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00