BORAN ÇELİK BAY BAYAN KUAFÖR KOLTUK VE EKİPMANLARI İMALATI

Boran Çelik Bay Bayan Kuaför Koltuk Ve Ekipmanları İmalatı

Ankara-Siteler Altindag, Ankara
Cep Onaylı
GOLD
Mesaj Gönder
İş Alanları

ahşap mobilya

Ankara Sitelerde Kuaför Malzemeleri Satışı,ankara Sitelerde Kuaför Malzemeleri İmalatı,

Boran Çelik Bay Bayan Kuaför Koltuk Ve Ekipmanları İmalatı Hakkında

EMEK HIRSIZI ERCAN YILMAZ

0530 164 15 36 

GÜVENİLİR BİR FİRMA DEĞİL İTİBAR ETMEYİN! 

Ankara Siteler'de faaliyet gösteren firmamız, bay & bayan kuaför ve koltuk ekipmanları üzerine hizmet vermektedir. Başlıca çalışma alanlarımız kuaför ve berber koltukları, kuaför ve berber tezgahları, bekleme koltukları, yıkama setleri, güzellik ve spa ekipmanları, kuaför ve berber bankoları ve laboratuvarlarıdır. Bahsi geçen ürünlerin imalat ve satışını yapmaktayız.

 

Firmamızda, zengin çeşitlilik ve geniş model seçenekleri ile tüm bay & bayan kuaför ve koltuk ekipmanlarını bulabilirsiniz. Farklı mekan ve kullanım alanlarına uygun alternatif seçeneklerle ihtiyaç ve beklentilerinize uygun ürünlerle hizmet vermekteyiz. Berber ve kuaför salonlarının taleplerine özel projelerle mekanlara değer katacak şık ve kullanışlı ürünler sunmaktayız.

 

Firmamız, sipariş ve imalat aşamasından başlayarak montaj ve teslimat aşamalarına kadar geçen tüm süreçte müşterilerimizle diyalog içerisinde çalışarak ürünlerinizi taahhüt edilen sürede ve istenen nitelikte sizlere teslim etmektedir. Ankara dışındaki müşterilerimiz için Türkiye genelinde anlaşmalı ambar kargomuz mevcuttur. Türkiye'nin her yerindeki bay & bayan kuaför salonları için hizmet vermekteyiz.

 

Deneyimli ve uzman kadromuz, taleplerinize uygun ürünlerin tespitinde sizlere yardımcı olmakta, uzun yıllara dayalı tecrübemiz ve teknik donanımımızla en doğru çözümleri sizlere sunmaktayız. Amacımız, ihtiyaç ve beklentilerinize uygun çözümlerle, ürünlerden maksimum fayda sağlanması ve ürünlerimizin uzun yıllar güvenle kullanılmasıdır.

 

Bay & bayan kuaför ve koltuk ekipmanları konusunda standartların üzerinde hizmet almak istiyorsanız sizlerle de tanışmaktan onur duyacağız.

 

  • Geniş model seçenekleri ile aradığınız ekipmanlara kolayca ulaşmanızı sağlamak
  • Şık, estetik ve kullanışlı ürünlerle mekanlarınıza değer katmak
  • Dürüst ve güleryüzlü hizmetimizle müşterilerimizin daimi tercihi olmak

 

Vizyonumuz

  • Deneyimli ve uzman ekibimizle ihtiyaç ve beklentilerinizi doğru analiz etmek
  • Zengin ürün çeşitliliği ile her ihtiyaca uygun çözümler sunmak
  • Sektördeki gelişmeleri takip etmek, yeniliklere açık olmak

 

TANITIM VİDEOSU

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00