Bukani Çiçekçilik

Gevran Caddesi Öğretmenler Sokak Mithatbey Apartmanı Altı 14/c Ofis Diyarbakır/merkez Merkez, Diyarbakır
Cep Onaylı
GOLD
Vitrin
Mesaj Gönder
Bukani Çiçekçilik
Ceylan Baytar
Gevran Caddesi Öğretmenler Sokak Mithatbey Apartmanı Altı 14/c Ofis Diyarbakır/merkez
Merkez , Diyarbakır
İş Alanları

Çiçekçi

Bukani Çiçekçilik Diyarbakırda Yıllardır Hizmet Vermektedir.

Bukani Çiçekçilik Hakkında

çiçek ile ilgili görsel sonucu

Misyonumuz

Bukani çiçekçilik olarak misyonumuz doğal, güzel kokulu ve en taze çiçekleri siz değerli müşterilerimize en kısa sürede sunmaktır.  Kadromuz çiçekler konusunda bilgili, tutkulu ve dinamik çalışanlardan oluşmaktadır. Herkesecicek.com olarak müşterilerimizin her türlü öneri ve şikayetlerine anında cevap vermek ve çözüm üretmek amaçlarımız arasında en önemlisidir. Müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeye çıkartmak herkesecicek.com’un temel prensibidir.

 

Vizyonumuz

Herkesecicek.com müşterilerinin, kendilerini sevdiklerine anlatmak için uzun yıllardır görev başındadır. Internet üzerinden tüm DİYARBAKIRDA servisi sunarak servis ağımızı yıllardır geliştiriyoruz. Tecrübemiz ve müşteri memnuniyetimiz online çiçekçilikte emsalsizdir. Geniş dağıtım ağımız ve kökleşmiş tedarikçilerimizle birlikte en kaliteli ürünleri dalından alıp kapınıza kadar getiriyoruz.  Çiçeklerimizi Avrupa’nın ve Türkiye’nin çiftlik ve seralarından getirterek en taze ve güzel kokan şekliyle size ulaştırıyoruz. Amacımız internet ağımızla birlikte daha geniş bir müşteri kitlesine ulaşarak servis kalitemizi herzaman en üst düzeyde tutmaktır. Vizyonumuz müşteri memnuniyetini esas alarak sektörde piyasa lideri olmaktır.

TANITIM VİDEOSU

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00