BURSA MR. LİON

Bursa Mr. Lion

Inegöl, Bursa
Cep Onaylı
GOLD
Mesaj Gönder
İş Alanları

ayakkabı çanta

Bursa Mr. Lion,bursa Genelinde Kırlent İmalat Ve Satışı Yapan Yerler,bursa Merkezde Kaliteli Kırlent Satışı Yapan Firmalar,bursada Mr. Lion Kırlent,inegölde Kırlent İmalat Ve Satış Hizmetleri,inegölde Kaliteli Kırlent Satışı Yapan Firmalar,inegölde Özel K

Bursa Mr. Lion Hakkında

BURSA MR. LİON
Misyon : tüm hizmetleri hızlı, kaliteli ve güvenli bir şekilde sunarak markamızın bilirliğini ve değerini artırmak, karlılıkla büyümeyi sürekli kılarak firmamıza ve çalışanlarımıza değer kazandırmaktır amacımız.

Müşterilerimizin her türlü ürüne kolay ve hızlı ulaşmalarını, etkin ve güvenilir hizmet almalarını sağlamak, problemleri diyalog içinde iyi niyetli girişimlerle gidermeye çalışmak; her zaman problemin değil, çözümün bir parçası olmak, Koşulsuz müşteri mutluluğu ilkesi ile giyim uygunluğu ve kalite öncülük alanında koruyarak pazarı geliştirmektedir.

 
Vizyon: Bursanın her yerinde yaygın, orjinal ve aynı kalitede hizmet sunan, herkesin ve her kesimin kaliteli toptancısı olan, müşteri ve insan kaynağını en değerli aktifi olarak kabul eden, köklü geçmişine daha yakışır bir şekilde sürekli olarak fark ve değer yaratan, rakiplerinin örnek aldığı, her aşamada bir daha fazlasını var eden, evrensel, saygın ve piyasa değeri yüksek, zirvede olmaktır.

HİZMETLERİMİZ

KIRLENT İMALAT 

KIRLENT SATIŞ

ÖZEL KIRLENT

KIRLENT SİPARİŞ

 

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    ürünleri çok kaliteli tavsiye ederim.

  • 5/5

    ürünleri çok kaliteli tavsiye ederim.

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00