BURSA OTOMOTİV CEMA

Bursa Otomotiv Cema

Adres Nilüfer, Bursa
Cep Onaylı
GOLD
Mesaj Gönder
Bursa Otomotiv Cema
Yaşar Köklü
İş Alanları

ticaret

Bursa Otomotiv Cema,bursa Nilüfer Maske Makina Satışı Yapanlar,bursa Nilüfer Maske Makina Satış Hizmetleri,bursada Maske Makina Satışı Yapanlar,bursada Maske Makina Satış Hizmetleri,nilüfer Maske Makina Satışları,nilüferde Maske Satış Hizmeti,

Bursa Otomotiv Cema Hakkında

CEMA OTOMOTİV

  • MASKE MAKİNA SATIŞI
  • UYGUN FİYAT
  • KALİTELİ ÜRÜN

 

Pm-3600 maske kulak lastik makinası; kulak lastiklerini ultrasonik kaynak sistemi ile maskenin dört kenarına lastik uçlarını halka şeklinde takmaktadır. PM-3600 her aşamayı kontrol etmek için sensörlerle birlikte tasarlanmıştır.
Özellikleri
Herhangi bir anormal durum ortaya çıkarsa veya malzeme yoksa, makine otomatik alarm başlatır ve çalışmayı durdurur. Bu durumda dokunmatik ekrandan reset tuşuna basarak işlem kaldığı yerden devam eder. Baskı için dönen band sisteminde boş kaset olduğunda makine basım yapmaz ve sensör dolu kaseti görene kadar zaman kaybı yapmadan ilerlemeye devam eder.
Ultrasonik Kaynak
Yeni nesil ultrasonik kaynak sistemi ile dijital olarak doğru frekans ayarını otomatik olarak gerçekleştirir.
Kontrol Paneli
Mitsubishi otomasyon ekipmanları ve endüstriyel sistem ile donatılmış bir makine olup, birçok özelliği buradan kontrol etmenize imkân vermektedir. Bunların başında gelen ana özellikleri üretim hızı ve adet sayıcısıdır. Acil durdurma anahtarları, operatör personelinin güvenliğini sağlamak için tasarlanmıştır.Makine tamamen servo motor sistemi ile hareket almaktadır.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00