Cadde Antika

İstanbul/kadıköy Kadiköy, İstanbul
Cep Onaylı
GOLD
Vitrin
Mesaj Gönder
Cadde Antika
Koray Öztürk
İstanbul/kadıköy
Kadiköy , İstanbul
İş Alanları

Gümrük

Cadde Antika İstanbulda Antika Sektörü İle Yıllardır Hizmet Vermektedir.

Cadde Antika Hakkında

ANTİKA MİSYON

HAKKIMIZDA

İstanbulda antika piyasındaki ürün yelpazesi çeşitliliği, sınıfları tarih aralıkları model ve markaları fiyat aralıkları siz değerli müşterilerimizin kafasını karıştırmaktadır. Her bir antika eşyaya sahip olan insanımız elbette ki elindeki ürünün günümüz piyasasında değer bulmasını istemektedir. Bireysel bir antikacının bu kadar çeşitli ürün yelpazesine cevap vermesi mümkün olmamaktadır.

Cadde Antika şirketi olarak Antika eşyanın her çeşidine hizmet vermekteyiz. Antika eşya sınıflarında antika obje, kitap, gümüş, tablo, halı, saat, yağlı boya tablo, gümüş eşyalar, el yazması kitaplar ve hediyelik eşyalar konusunda uzman ekibimizle gerçekleştirmekteyiz.

Bu noktadan hareketle antika ekspertiz firmamız kendi dalında uzman ekibi ile her sınıf antika eşya ve ürünlerinize yerinde görerek değerlendirme yapmaktadır. Müşterilerimizin değerli eşyalarını her sınıfta hizmet veren uzman ekibimizle fiyatlandırıp sizin takdiriniz doğrultusunda yerinde görerek satın almaktadır amacımız.

TANITIM VİDEOSU

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00