Cafe Nar Çiçeği

Koperatifler Mah. Rızvanağa Cad. Adak Dicle Apt No.14\\\\\\\\b yenisehir, Diyarbakır
Cep Onaylı
GOLD
Vitrin
Mesaj Gönder
Cafe Nar Çiçeği
Musa Can
Koperatifler Mah. Rızvanağa Cad. Adak Dicle Apt No.14\\\\\\\\b
yenisehir , Diyarbakır
İş Alanları

Kafe

Cafe Nar Çiçeği Diyarbakırda Yıllardır Hizmet Vermektedir.

Cafe Nar Çiçeği Hakkında

misyon ile ilgili görsel sonucu

Misyon

Güzel Müzik alanında, ülkemiz sanatçılarının tüm dünyada faaliyet yapabilmelerine ve tanınmalarına yardımcı olmak; sanat içerikli esercılığı desteklemek; dünyadaki sanatsal gelişimleri yakından izlemek ve çeşitli etkinliklerle ülkemizin önemli bir sanat merkezi haline dönüşmesi için çalışmak; sanatla alakalı ve kültürel etkinlikleri yaygınlaştırmak ve öğrenim faaliyetleri yoluyla toplumda ilgilileri, bilinci ve kırılganlığı çoğaltmak.


müzik ile ilgili görsel sonucu

Vizyon

Güzel sanatlar alanında; faal bir konuma sahip, toplumun ilgili tüm kesimleri tarafından ulaşılabilen ve ihtiyaçları karşılayabilen, özel sektör ve gönüllü kurumları yönlendirebilecek öncü bir kurum olmak.

TANITIM VİDEOSU

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00