Car Master

Konya/merkez Merkez, Konya
Cep Onaylı
GOLD
Vitrin
Mesaj Gönder
Car Master
Recep Öğür
Konya/merkez
Merkez , Konya
İş Alanları

Oto Yetkili Servis

Car Master Konyada Yıllardır Hizmet Vermektedir.

Car Master Hakkında

oto yetkili servisi logo ile ilgili görsel sonucu

HAKKIMIZDA

Bursada profesyonel bir ekibe sahip olan firmamız, modern ekipmanıyla Araç tamiri konusunda müşterilerine en yüksek standartlarda hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyetini misyon edinmiş olan firmamız, her türlü araç  arızasını en ince titizlikle değerlendirmekte, gerekli hassasiyetle ürünlerinizi kontrol etmekte, teknik detaylar üzerinde durarak arabalarınızı en mükemmel sonuçlarla sizlere teslim etmektedir.

  Konyada her çeşit yedek parça üzerinde, deneyimli kadromuzla hassasiyetle çalışmakta, sorunlu parçaları en kaliteli parçalar ile değiştirmekteyiz. opel,seat,wolkswagen,audi gibi farklı kategorilerde yer alan araçlarımızda oluşan arızaları modern tekniklerle tesbit etmekte, işin ehli olan ekibimizle bütün arızaları eksiksizce gidermekteyiz.  

   Firmamızın, araç yetkili servis mantığıyla çalışarak araç konusunda konusunda usta personeliyle 7/24 siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.  Otomobillerimizde kullandığımız üstün yedek parçalar, işinde yetkin ekibimiz, kaliteli hizmet anlayışımızla ihtiyacınız olduğu her an bize bir telefon mesafesi uzaklıktasınız.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00