Çelik Prefabrik Sanayi Tic Lmt Şir

İstanbul / Tuzla Tuzla, İstanbul
Cep Onaylı
GOLD
Mesaj Gönder
Çelik Prefabrik Sanayi Tic Lmt Şir
Orhan Çelik
İstanbul / Tuzla
Tuzla , İstanbul
İş Alanları

Prefabrik

İstanbul Tuzlada Uzun Yıllardır Deneyimli Kadrosu İle Kaliteli Hizmet Vermektedir

Çelik Prefabrik Sanayi Tic Lmt Şir Hakkında

ÇELİK PREFABRİK SANAYİ TİC LMT ŞİR

misyon vizyon ile ilgili görsel sonucu

Vizyon

İstanbul modern teknolojisinden yararlanarak yarının modüler yaşam alanlarını üreten ÇELİK PREFABRİK SANAYİ TİC LMT ŞİR, sadece çağının değil; gelecek yüzyılların da ihtiyaçlarını ön görmektedir. Bu doğrultuda, geleceğin dünyasındaki kullanım amaçlarını, iklimi, doğal ve kültürel talepleri incelemektedir. Elde ettiği veriler ışığında da gerçek yaşamın, gerçek ihtiyaçlarına uygun tasarım yaklaşımı sunmaktadır.

Misyon

Lider olarak yarışa devam etmenin, lider olmaktan daha zor olduğunu bilenÇELİK PREFABRİK SANAYİ TİC LMT ŞİR, istikrarlı yükselişini sürekli kılabilmek için, üretim faaliyetleri çerçevesini müşteri taleplerine göre şekillendirmektedir. Sektörüyle ilgili dünyadaki tüm teknolojik gelişmelerini yakından takip ederek kalite, ekonomi, güvenilirlik kavramlarını tek bir çatı altında toplamayı başarmış ender firmalardan biri olmuştur. Bu anlayışla yola devam eden ÇELİK PREFABRİK SANAYİ TİC LMT ŞİR için ‘'müşteri memnuniyeti‘', üretim ve hizmetle birincil amaç olarak ele alınmaktadır.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00