Cengiz Mekanik

Avrupa Ve Anadolu Yakası Merkez, İstanbul
Cep Onaylı
Online
GOLD
Mesaj Gönder
İş Alanları

elektrikçi

SIHHİ TESİSAT

Cengiz Mekanik 29 Yıllık Tecrübe

Cengiz Mekanik Hakkında

HAKKIMIZDA
Karasu - Sakarya doğumlu Cengiz EMANET Yıldız Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Makine Bölümü’nden 1990 yılında mezun olur olmaz, Te-ba şirketler grubunda çalışmaya başlayıp devamında farklı şirketlerde önemli mevkilerde çalışıp mesleğinin 25. yılında Mekanik Tesisat Proje ve Taahhüt faaliyetlerinde bulunmak üzere CENGİZ MEKANİK San. ve Tic. Ltd. Şti. ni kurdu.

  CENGİZ MEKANİK mühendislik, sıhhi, ısıtma, doğalgaz, soğutma, havalandırma, yangın, elektrik, endüstriyel tesisatları; proje, taahhüt, bakım onarım ve periyodik bakım faaliyetleri yanısıra yetkili şirket olarak uygunluk raporları da vermektedir.

  CENGİZ MEKANİK 2019 yılı itibarıyla Elektro-Mekanik Proje ve Taahhüt hizmeti vermeye başlamıştır.
 HEDEFLERİMİZ

  CENGİZ MEKANİK şirket olarak bünyesindeki tecrübeli, uzman kadrosuyla yazılım, donanım ve teknik alanda kendisini devamlı geliştirerek günümüz kalitesine ulaşmıştır. Ancak bunu yeterli görmeyerek kendini geliştirmeye devam etmektedir.

  Üstlendiği projelerde ana ilke olarak teknolojisi yüksek, ilk yatırım maliyeti düşük, işletme ve bakım masrafları düşük sistemleri tercih etmektedir.

  Çözüm ortağınız olarak CENGİZ MEKANİK’ in sektördeki görevi daima en ekonomik, en güvenilir, en modern, en hızlı ve en iyi hizmeti sunmaktır.


 KALİTE POLİTAKIMIZ

•    Kontrol edebileceğin kadar iş al.
•    İşine sahip çık.
•    Başka birimleri asla bekletme.
•    İşini zevk ile yap, zamanında teslim et.
•    Bitirdiğin işler sorun değil referans olsun.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    HARİKA ÇALIŞMA

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00