Çetin Pazarlama

Bursa/inegöl Inegöl, Bursa
Cep Onaylı
GOLD
Vitrin
Mesaj Gönder
Çetin Pazarlama
Hüseyin Çetin
Bursa/inegöl
Inegöl , Bursa
İş Alanları

Mobilyacılar

ahşap mobilya

Çetin Pazarlama Bursada Yıllardır Hizmet Vermektedir.

Çetin Pazarlama Hakkında

le koltuk ile ilgili görsel sonucu

HAKKIMIZDA

Çetin Pazarlama olarak Türk mobilya sektörününe katkıda bulunmak, aktif yapısal ve güncel sorunlar nedeniyle önemli bir temsil ve iletişim sorunu olan mobilyacıların sorunlarının çözümüne gayret göstermek, sektörün ihtiyaç duyduğu alanlarda bireysel, kurumsal ve kamusal olarak alınması gereken önlem-uygulamaların tespitinde yol gösterici olmak.

temsil ettiği zanaatkâr kökenli yüksek katma değerli mobilya üreticilerinin günün koşullarına uygun şartlarda katma değer üretmelerine devam etmesini temin için gereken spesifik çabaları göstermek,mobilya imalat sektördeki önemini sürekli vurgulamak ve nitelikli ara eleman sorununun halli için çalışmak,
 

Bursada Yıllardır farklı sektörlerin gölgesi altında kalmış mobilya sektörünün devlet katında “Çetin Pazarlama” olarak desteklenen, yapısal önlemlerle sahip olduğu istihdam potansiyelini harekete geçiren, ihracatta yıllardır Bursada ilk beş arasına girip, üretim kalitesi ve tasarımı ile bir marka olarak büyümesine çaba göstermek amacımız.

Hedefimiz başta iç piyasamız olmak üzere ulaşabildiğimiz her yerde oluşturmaya çalıştığımız farkındalığı “mobilyanın hayatımızdaki yerinin farkında mısınız?” diyerek sürekli canlı tutmakt amacımız.

Bursada hedeflerimiz için çalışırken bugüne değin olduğu gibi mesleki ve sosyal sorumluluğumuzun bilincinde hareket etmeye devam etmek ana prensiblerimizden sadece birisidir.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    süper

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00