ÇIKMACI SERVET LTD ŞTİ/ VAN TUŞBA

Çıkmacı Servet Ltd Şti/ Van Tuşba

Adres Merkez, Van
Cep Onaylı
GOLD
Mesaj Gönder
Çıkmacı Servet Ltd Şti/ Van Tuşba
Servet Akyürek
İş Alanları

Oto Yedek Parça

Van Otomotiv Ltd. Şti. Servet,van Genelinde Oto Orjinal Yedek Parça Satışları,van Merkezde Orjinal Oto Parça Satışı Yapanlar,vanda Oto Yedek Parça Satışı Yapan Firmalar,vanda Oto Mekanik Bakım Onarım Hizmetleri,van Genelinde Kaporta Bakım Onarımı Yapan Fi

Çıkmacı Servet Ltd Şti/ Van Tuşba Hakkında

VAN OTOMOTİV LTD. ŞTİ. SERVET
Misyon : tüm hizmetleri hızlı, kaliteli ve güvenli bir şekilde sunarak markamızın bilirliğini ve değerini artırmak, karlılıkla büyümeyi sürekli kılarak firmamıza ve çalışanlarımıza değer kazandırmaktır amacımız.

Müşterilerimizin her türlü ürüne kolay ve hızlı ulaşmalarını, etkin ve güvenilir hizmet almalarını sağlamak, problemleri diyalog içinde iyi niyetli girişimlerle gidermeye çalışmak; her zaman problemin değil, çözümün bir parçası olmak, Koşulsuz müşteri mutluluğu ilkesi ile giyim uygunluğu ve kalite öncülük alanında koruyarak pazarı geliştirmektedir.

 
Vizyon: Vanın her yerinde yaygın, orjinal ve aynı kalitede hizmet sunan, herkesin ve her kesimin kaliteli toptancısı olan, müşteri ve insan kaynağını en değerli aktifi olarak kabul eden, köklü geçmişine daha yakışır bir şekilde sürekli olarak fark ve değer yaratan, rakiplerinin örnek aldığı, her aşamada bir daha fazlasını var eden, evrensel, saygın ve piyasa değeri yüksek, zirvede olmaktır.

HİZMETLERİMİZ

OTO ORJİNAL YEDEK PARÇA

OTO MEKANİK OTO BAKIM

KAPORTA BAKIM ONARIM

OTO ELEKTRONİK PARÇALARI

UYGUN FİYAT 

KALİTELİ HİZMET

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00