Çoban İnşaat

Turgutlu/manisa Turgutlu, Manisa
Cep Onaylı
GOLD
Vitrin
Mesaj Gönder
Çoban İnşaat
Murat
Turgutlu/manisa
Turgutlu , Manisa
Çoban İnşaat Manisada Yıllardır Hizmet Vermektedir.

Çoban İnşaat Hakkında

MİSYON ile ilgili görsel sonucu

Misyon

    emin ve dürüst çalışma ilkeleriyle sektöründe aranılan adlardan biri olarak nesiller boyu insanlığa hizmet verecek yapılar üretme bilinci arasında, yaptığı tüm projeleri kaliteli, sorunsuz ve vakitında yerine getirerek, en harika sonuca ulaştırmak.
    Bütün kamu ve özel kurumların isteklerini kendi hedefimiz olarak benimseyerek en ince ayrıntılarına kadar daima en kusursuzu inşa etmek için çalışmak.
    Ana faaliyet alanı köprü, altyapı, yol  olan çoban inşaat, danışmanlık, mesele tespiti ve çözümü, projelendirme ve uygulama alanlarında kendi uzman  kadrosu ve makine parkı ile dünya standartlarında hizmet vermek, 
    sektörle alakalı teknik ve idari şartnameleri, uygun hizmet verebilmek amacıyla güncel olarak takip etmekte ve üstlendiği işleri nesilden nesile aktarılan kalıcı bir yapıt olarak teslim etmek.
    Bir projenin başarısındaki en olmazsa olmaz unsurun insan unsurü bulunduğunun bilinciyle, tecrübelerini işe erkekış mensubunun ömür kalitesine kıymet katmayı ilke edinerek inşaat dünyasındaki her türlü teknolojik gelişme ve yeniliği üretiminin tüm alanlarına yansıtarak doğaya zarar vermeden şekillendirip, insanlığın hizmetine en verimli ve pak şekilde taktim etmek.

TANITIM VİDEOSU

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00