Çözüm Metal

Nilüfer, Bursa
Cep Onaylı
Online
GOLD
Mesaj Gönder
Çözüm Metal Bursada Yıllardır Hizmet Vermektedir .

Çözüm Metal Hakkında

                                          
ÇÖZÜM METAL

Şirketimiz 1995 yılından itibaren  çeşitli demir-çelik ürünlerin üretimi ile faaliyetlerine başlamıştır.Bu tarih ÇÖZÜM METAL’in büyüme ve gelişme yönündeki adımlarının başlangıcı olmuştur.Üretiminin her aşamasını alanında uzman personeli ve kaliteyi benimseyen hizmet anlayışıyla yürüten firmamız hedefleri doğrultusunda artan üretim grafiği ile kısa sürede kendini ispatlamıştır.

                                                                   
HİZMET İLKELERİMİZ;

ÇÖZÜM METAL olarak firmamızda koşulsuz müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet temel ilkemizdir.Ülkemiz pazarlarında üretimin arttığı kar marjlarının düştüğü bir alanda müşteri isteklerini baz alarak hizmetlerimizi bu yönde şekillendirmek firmamız için büyük önem taşımaktadır.

                                                                   
 VİZYONUMUZ;

Firmamız sektöründe uzmanlık sahibi olduğu ürün yelpazesini sürekli genişleterek  ülkemizde demir çelik ve metal imalatı yapan firmalar arasında öncü olmayı hedeflemektedir.

                                                                   
MİSYONUMUZ;
 
Hizmet ve ürün kalitesiyle müşterilerimizin memnuniyetini akılcı ve yenilikçi yöntemlerle geliştiren kaliteyi en ekonomik boyutta ve güvenilir bir şekilde sunan alanında uzman personeli ile müşteri isteğine en üst düzeyde yanıt veren ve en uygun hizmeti sunan kalite odaklı bir firma olmaktır.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00