Demo Lezzet Dünyası

Osmangazi-Bursa Osmangazi, Bursa
Cep Onaylı
Online
GOLD
Vitrin
Mesaj Gönder
Demo Lezzet Dünyası
Ali Bey
Osmangazi-Bursa
Osmangazi , Bursa
İş Alanları

Pastane

Demo Lezzet Dünyası Bursada Yıllardan Beri Hizmet Vermekteyiz.

Demo Lezzet Dünyası Hakkında

pasta ile ilgili görsel sonucu

Vizyonumuz 

PASTACILIK sektöründeki son teknolojiyle birlikte, merkezine insan sağlığı ve müşteri memnuniyeti ilkesini koyarak, kalitemizi ulusal ve uluslararası alanlarda bursada en üst seviyeye çıkartmak ve en üst seviyede tutmaktır. 

Misyonumuz 

Müşterilerimizin sağlıklı ve güvenilir ürünlerimizi gönül rahatlığı ve beğeniyle tüketmesini sağlarken, aynı zamanda da Ankarada  PASTACILIK deyince ilk akla gelen "Demo Lezzet Dünyası" markasını yerel sınırlar dışına da taşımasını sağlamaktır. 
Demo Lezzet Dünyası; Profesyonel bir yönetim anlayışı, amatör ruh ve ilk günkü heyecan ile ürettiği güvenilir ve sağlıklı ürünlerleri siz değerli müşterilerine sunmaktadır. 

Kurulduğu günden bu yana ilke edindiği "gerçek esnaf kendi yemediği bir gıdayı, müşterisine de yedirmez" Yemediklerinizi kimseye yedirmeyin. (imam-ıTaberani)" yerel felsefesini bu günde sürdürmektedir. 

TANITIM VİDEOSU

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

 • 5/5

  Teşekkür demo lezzet dünyası

 • 5/5

  Teşekkür demo lezzet dünyası

 • 5/5

  Teşekkür demo lezzet dünyası

 • 5/5

  Çok teşekkür ederim hizmet çok iyi çok temiz

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00