DİLA TEKNİK

Dila Teknik

Ankara-Altındağ Altindag, Ankara
Cep Onaylı
GOLD
Mesaj Gönder
Dila Teknik
Hakan Karayagız
Ankara-Altındağ
Altindag , Ankara
İş Alanları

MAKİNA

Altındağda Çamaşır Makinesi Bakım Servi,altındağda Bulaşık Makinası Bakım Servisi,altındağda Buzdolabı Bakım Servisi,altındağda Kombi Bakım Servisi,

Dila Teknik Hakkında


Misyonumuz

En iyi olmaktan anladığımız; müşteriler, ortaklar ve çalışanların memnuniyetini sağlamış, onlar tarafından tercih edilen, çevresine duyarlı ve referans olarak gösterilen bir şirket olmaktır.

Bir şirketin müessese kültürü kurumun kendisi için seçtiği, bununla beraber diğerlerinden değişiklaşmasını sağlayan özellikleri ile kaynaklanır.

DİLA TEKNİK olarak biz bu farklılaşmayı çalışanlarımıza, ortaklarımıza, müşterilerimize, mal ve hizmet sağlayıcılarımıza, çevreye, topluma verdiğimiz sözler ve de bunları gerçekleştirme biçimimizi tanımladığımız temel değerlerimiz ile sağlıyoruz.

 

TANITIM VİDEOSU

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 1/5

    Bbu cocuga sakin inanip guvenip para felan vermeyin yalanci sahtekarin birisi bizi magdur etti buz dolabi bozuldu alip dukkanda yapiyim dedi verdik birazda para isdedi onuda verdik 2 aydir telefonlari acmiyor dolabida vermiyor parayids vermiyor sizde m

  • 5/5

    Çok kibar ve temiz işçilik teşekkürler emeğinize sağlık ustam

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00