Direksiyon Kılıfı Uygulaması

2830 Sokak No24/3 Daire:110 İzmir Konak Konak, İzmir
Cep Onaylı
Online
GOLD
Vitrin
Mesaj Gönder
Direksiyon Kılıfı Uygulaması
Salih Ateşer
2830 Sokak No24/3 Daire:110 İzmir Konak
Konak , İzmir
İş Alanları

oto aksesuarcı

Direksiyon Kılıfı Uygulaması İzmirde Yıllardır Hizmet Vermekteyiz.

Direksiyon Kılıfı Uygulaması Hakkında

EN PAHALI VİTES KOLU ile ilgili görsel sonucu

MİSYONUMUZ

Oto kılıf pazarında, dağıtım zincirinde katma değer sağlamak, pazar lideri konumunu korumak ve iş ortaklarının sektördeki lider konumlarını sürdürmelerine destek olmak, satış ve pazarlama faaliyetlerine destek olmak, bununla beraber faydalarını korumaktır. Pazarda rekabet edilebilir bir fiyat avatajı ile birlikte hizmet noktalarına her türlü orjinal araç kılıf seçenekleri sunmaktır.

Ayrıca her marka araç sahiplerine ekonomik, dürüst ve güvenli hizmet vermek. Bu hizmetleri teknoloji eşliğinde geliştirmek ve devamlılığını sağlamak. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır.

VİZYONUMUZ

Oto kılıf ve servis hizmetlerinde bilgiye, tecrübeye ve güvene dayalı ekonomik çözümler üretmek. Yeniliği sürekli takip ederek çalışanları bu yönde eğitmek, geliştirmek ve profesyonel bir şirket olarak kalmaya devam etmektedir.

DEĞERLERİMİZ

Dürüstlük

Güvenilirlik

İtibar ve Saygı

TANITIM VİDEOSU

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    Mükemmel iscilik

  • 5/5

    Mükemmel iscilik

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00