DİYARBAKIR BARIŞ TİCARET

Diyarbakır Barış Ticaret

Merkez, Diyarbakır
Cep Onaylı
GOLD
Mesaj Gönder
İş Alanları

Diğer

Diyarbakır Sıhhi Tesisatı Yapan Ustalar,diyarbakır Hırdavat Ürünleri Satan Yerler,diyarbakır Alçı Boya Dekorasyonu Yapan Ustalar,diyarbakır İnşaat Malzemeleri Satan Yerler,diyarbakır Tavan Kaplama Dekorasyonu Yapan Ustalar,diyarbakır Asma Tavan Dekorasyon

Diyarbakır Barış Ticaret Hakkında

BARIŞ TİCARET

TESİSAT

HIRDAVAT

ALÇI BOYA

ELEKTRİK MALZEMELERİ

İNŞAAT MALZEMELERİ

TAVA KAPLAMA

ASMA TAVAN

ZEMİN KAPLAMA

TADİLAT İŞLERİ

Diyarbakır genelinde sıhhi tesisat hırdavat ürünleri alçı boya dekorasyon hizmeti sağlamaktayız. Elektrik malzemeleri satışı, İnşaat malzemeleri satışı, Tavan kaplama ve asma tavan dekorasyon hizmeti en kaliteli en uygun fiyat inşaat tadilat işleri yapmaktayız. Siz değerli müşterilerimizi en kısa süre içerisinde firmamızda görmek istiyoruz.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00