Doğal Tütün Com

Adıyaman/pınarbaşı Merkez, Adıyaman
Cep Onaylı
GOLD
Vitrin
Mesaj Gönder
Doğal Tütün Com
Süleyman Tütün Com
Adıyaman/pınarbaşı
Merkez , Adıyaman
İş Alanları

Tütüncülük

Doğal Tütün Com Adıyamanda Tütün Sektörü İle Yıllardır Hizmet Vermektedir.

Doğal Tütün Com Hakkında

HAKKIMIZDA

TÜTÜN ile ilgili görsel sonucu

Adıyaman tütünleri arasında ilk sıralarda yer alan Adıyaman Tütününde yıllardan n bu yana Adıyaman bölgesi ve Türkiye’nin her karış toprağına tütün hizmeti veren her gün artan müşteri sayısı ve memnuniyetiyle gücümüze güç katmakta olan bir şirketiz.

TÜTÜN ile ilgili görsel sonucu

Pınarbaşı tütünü üretimi konusunda bölgenin lider çiftçileri arasında olmanın sevincini yaşıyoruz.Tütün üretimiyle adıyamanın organik tütün üretimini de sağlamaktayız. Ürünlerimiz Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının denetimlerinden her yıl tam puan almış bir şirket olarak Bakanlığın örnek üreticileri listesine girmeyi başarmış bulunmaktayız.

Bizler tütün çiftçisi olarak tütünlerimizin satışını komisyon farkı almadan ilk elden tüketiciye sunmayı ve hızla büyüyen ülkemizin ekonomisine katkıda bulunmanın heyecanını yaşıyoruz.

Güzel türkiyemizin güzel insanlarına iyi hizmet vermek için azimle çalışıyor ve daha güzel günlerin hayalini kurmaktayız.

DOĞAL TÜTÜN.COM

TANITIM VİDEOSU

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00