Doğu Yapı

Iğdır-Merkez Kars-Merkez Merkez, Kars
Cep Onaylı
GOLD
Vitrin
Mesaj Gönder
Doğu Yapı
Iğdır-Merkez Kars-Merkez
Merkez , Kars
Doğu Yapı Yıllardır Türkiyede Hizmet Vermektedir.

Doğu Yapı Hakkında

misyon ile ilgili görsel sonucu

Doğu Yapı karsta ve bölgesinin her yerinde yaygın, güvenilir ve aynı kalitede hizmet sunan, herkesin ve her kesimin güven içerisinde dekorasyon işlerini güvenle bize teslim eden, müşteri ve insan kaynağını en değerli aktifi olarak kabul eden, köklü geçmişine yakışır şekilde sürekli olarak fark ve değer yaratan, rakiplerinin örnek aldığı evrensel, saygın ve piyasa değeri yüksek, lider dekorasyon firması olmaktır.


Doğu Yapı olarak;

Karsta müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, onlara en doğru kanaldan en uygun çözüm ve değer önerilerini sunan, geniş ürün ve hizmet yelpazesini toplumun her kesimine en hızlı ve en etkin şekilde ulaştıran, etik değerlerinin ve sosyal sorumluluğunun bilincinde olarak dünya standartlarında sürdürülebilir karlılık ve verimlilikle faaliyet gösteren, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir dekorasyon şirket olmaktır.

MİSYON: Çalışma mekanlarında komple, çağdaş, yenilikçi ve değer arttırıcı mimari çözümler sunarak yaşam kalitesini arttırmaktır amacımız.

VİZYON: barbekü sektöründe müşterilerimize değer katan çözümler sunarak pazar lideri olmaktır.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00