Doruk Stone & Silver

Molla Fenari Mahallesi Yeniçeriler Cadde No:18 Çembertaş Fatih, İstanbul
Cep Onaylı
Online
GOLD
Vitrin
Mesaj Gönder

Doruk Stone & Silver Hakkında

Vizyonumuz

İstanbulun dört bir tarafındaki farklı kıtalar ve coğrafyalarda 100’den fazla ülkeye ulaşan global bir marka olarak; yurt içerisindeki önder konumumuzu daha da güçlendirerek sürdürmek, dünya pazarında ilk sıralarda olmak, ‘emniyet ciddi iştir’ ve ‘tam kapsam güvenlik’ ilkemizle yolumuza devam ederek, ömür alanlarında duyulan güvenlik ihtiyacını en üst düzeyde korumaktır. 

Misyonumuz

Güvenlik alanında yarım asrı aşkın tecrübemizle; ürün ve hizmetlerimizde fark yaratmak, müşterilerimizin ve tüm hissedarlarımızın kıvanç ve güvenlerini her zaman ön planda tutarak bütünsel emniyet anlayışını sağlayan yeni ürün ve hizmetlerimizle yeni iş alanlarındaki fırsatları değerlendirmektir. 

Değerlerimiz 

Kalite: “nitelik bir sonuç değil, devamlı bir arayıştır” ilkesinde hareketle ve ar-ge disiplinimiz ile yarattığımız ürünlerimizin her aşamasında önce nitelik prensibini hedef almak. 

Garanti: ürünlerin kullanım ömrünü ve dayanıklılığını maksimum ölçüde tutmak. 

Güvenlik: güven ile eş kıymet marka algımızı yaşatmak. 

Sürdürülebilirlik: evrensel değerler çerçevesinde gelecek nesiller için çalışarak sürdürülebilir çevre projeleri gerçekleştirmek. 

Toplumsal sorumluluk: çaşama, tahsil, sağlık mevzularında mesuliyet bilinci ile davranmak. 

Temel prensibimiz: 

Yasalara ve etik değerlere bağlı olarak istanbul ekonomisine güç katmak.​​

TANITIM VİDEOSU

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00