Dr Mürsel Yavuz

Ankara Merkez, Ankara
Cep Onaylı
GOLD
Mesaj Gönder
Dr Mürsel Yavuz
Mürsel Yavuz
Ankaranın En İyi Doktorlarından Dr Mürsel Yavuz Yıllardır Hastalarına Uzman Deneyimleri İle Hizmet Sunmaktadır

Dr Mürsel Yavuz Hakkında

 

DR MÜRSEL YAVUZ

vizyon-misyon

Misyon

Uzmanlaştığımız onkolojik tedavi alanında en üst teknolojik cihazları kullanarak, güvenilir, kaliteli, hasta odaklı hizmet veren, hastaların ve çalışanlarının memnuniyetini ön planda tutan, etik değerlere ve hasta haklarına saygılı, sürekli kendini geliştiren öncü bir kuruluş olmaktır.


Vizyon

Onkolojik tedavi alanında teknolojik gelişmeleri takip ederek hastalarımıza vereceğimiz hizmetler sayesinde ulusal ve uluslararası alanda söz sahibi bir onkoloji merkezi olmaktır.


Hedeflerimiz

7 gün 24 saat, kesintisiz sağlık hizmeti veren onkoloji merkezimiz, etik değerlerden ödün vermeden yurt içi ve yurtdışından hastalarımızın istek ve beklentileri doğrultusunda güvenilir bir sağlık kuruluşu olmayı hedeflemektedir. Hastalarımızın güveni ve memnuniyeti kurumumuz için en önemli başarı göstergelerindendir. Hedefimiz hastalarımıza hizmet verdiğimiz alanda en sağlıklı hizmeti sunarken, aynı zamanda en küçük ayrıntıda bile kendilerini özel hissetmelerini sağlamaktır. 

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    Allah razı olsun

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00