Dry Freedom

Hürriyet Mahallesi Şehit Şaban Öztürk Sokak No :3 Tekirdağ/süleymanpaşa Merkez, Tekirdağ
Cep Onaylı
GOLD
Vitrin
Mesaj Gönder
Dry Freedom
Hürriyet Mahallesi Şehit Şaban Öztürk Sokak No :3 Tekirdağ/süleymanpaşa
Merkez , Tekirdağ
Dry Freedom Tekirdağda Temizleme Hizmeti Vermekteyiz.

Dry Freedom Hakkında

HALI YIKAMA MİSYON VİZYON ile ilgili görsel sonucu

Vizyonumuz
Kaliteden ödün vermeden alan kişi beklentilerinin üstüne çıkmak, müşterilerimizin koşulsuz memnuniyetini sağlamak ve çalışanlarımızın tatmin ve memnuniyetini sağlayarak halı yıkama sektörümüze öncülük etmektir.
 

Misyonumuz
Tekirdağda yüksek standartlı, kaliteli hizmet, kaliteli araç-gereç kullanarak satın alan memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak, müşterilerimizin vakitına ve haklarına saygı hissetmek, insanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmektir.
 

şirket politikamız
Satın alan beklentilerini her defasında, zamanında ve tam olarak karşılamak; çevreye hürmetlı, güzel duyu ve fonksiyonel açıdan müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlayacak hizmeti sunmaktır.

Hizmette güven, satın alan memnuniyeti, nitelik, hız ve stabilite prensiplerine bağlı, etik değerleri olan, müşteri odaklı çözümlere örutubet veren, toplumsal mesuliyet sahibi bir firma olmak ve %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

TANITIM VİDEOSU

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00