Ecikoğlu Metal Hurda Nakliyat İnşaat Lmt Şirk

Yenimahalle, Ankara
Cep Onaylı
GOLD
Mesaj Gönder
Ecikoğlu Metal Hurda Nakliyat İnşaat Lmt Şirk
İrfan Yılmaz
Ecikoğlu Metal Hurda Nakliyat Ankarada Yıllardır Hizmet Vermektedir.

Ecikoğlu Metal Hurda Nakliyat İnşaat Lmt Şirk Hakkında

HAFRİYAtçı ile ilgili görsel sonucu

HAKKIMIZDA

Ankara bölgesinde yapacağımız çalışmalarda bölge halkına zarar vermeyecek bir şekilde ve üst seviyede güvenlik ortamında gerçekleştirmek, yasal gerekliliklerden taviz vermeden halkımıza ve çevre ortamına saygılı temeller oluşturmaktır, halkımıza daima samimi olmak ve onların isteklerinden sapma yapmamak temel unsurumuzdur.

Şirketimizin bu teknik kadrosu ve ekipmanın verdiği güçle adananın dev kuruluşları firmalarla işbirliği yapıp sayısı belli olmayan projelere imza atmıştır.Firmamızın kuruluş tarihinden bugüne kadar ankarada yapmış olduğumuz bütün işleri referans bölümümüzde görebilmeniz mümkün.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00