Ecrin Çorapçılık

İstanbul/bayrampaşa/sultangazi Merkez, İstanbul
Cep Onaylı
Online
GOLD
Vitrin
Mesaj Gönder
Ecrin Çorapçılık
Ömer Kaya
İstanbul/bayrampaşa/sultangazi
Merkez , İstanbul
İş Alanları

çorap satışı

Ecrin Çorapçılık Çorap Sektörü İle Yıllardır İstanbulda Hizmet Vermektedir.

Ecrin Çorapçılık Hakkında

ÇORAP ile ilgili görsel sonucu

HAKKIMIZDA

Ecrin Çorapçılık; istanbul bayrampaşa ve sultangazide sunduğu ürün ve hizmet profiliyle perakende çorap üretiminde çok  uygun fiyatı, kaliteyi, hızı, çeşitliliği ve teknolojiyi bir araya getirirken, tüm paydaşlarının istek ve talepleri doğrultusunda daima gelişen ve yenilenen bir yapıyla varlığını sürdürmeyi en temel sorumluluğu olarak görmektedir. Misyonunun çizdiği yolda topluma ve çevreye saygılı, en önemli kaynağı olan çalışanlarına karşı sağduyulu, ilkelerine ve değerlerine bağlı yapısıyla sürekli artan bir ivmeyle ilerleyerek, Türkiye’nin uluslararası alandaki başarılı temsilcilerinden biri olarak faaliyet göstermeyi görev bilmektedir.

Ecrin Çorapçılık.; tüm ürün ve hizmetlerini kapsayan proje ve süreç içerisinde yönetimlerindeki kalitesiyle geniş bir vizyona ve sağlam bir temel üzerine kurulu yapıya sahip olarak, geleceğe bugünden hazırlanıyor ve çağın ilerisine uzanıyor. Her zaman daha iyisinin yapılabileceğine olan inancını sürdürülebilir başarılara desteklerken, sektöründe bir İstanbul markası olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.

2005 yılından bu yıla kadar sağlam adımlarla kalitenin tek adresi olarak hizmet vermektedir. Güvenin tek adresi ECRİN ÇORAPÇILIK .

HİZMETLERİMİZ

  • Çorap satışı.
  • Toptan ve perakende çorap satışı.

TANITIM VİDEOSU

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    Mukemel

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00