ELİT METAL ÇELİK ÇATI SİSTEMLERİ

Elit Metal Çelik Çatı Sistemleri

Denizli Merkez Merkez, Denizli
Cep Onaylı
GOLD
Vitrin
Mesaj Gönder
Elit Metal Çelik Çatı Sistemleri
Mehmet Üymük
Denizli Merkez
Merkez , Denizli
İş Alanları

Çatı Onarım

Elit Metal Denizlide Uzman Kadrosu İle Hizmet Vermektedir.

Elit Metal Çelik Çatı Sistemleri Hakkında

İlgili resim

HAKKIMIZDA        

ELİT METAL ÇELİK ÇATI SİSTEMLERİ makina ve kepenk sektöre dahil olarak, imalat ve montaj kalitesiyle yüksek standartta ürünü hedeflemiştir. Profesyonel bir ekip tarafından kurularak, denizlide başlayan faaliyetlerini, denizli dışındaki illerde verdiği temsilciliklerle geliştirmiş, öncelikle ürün ve hizmette kalite hedefi ile çalışmalarına yön vererek sektörün önde gelen kuruluşları arasında yer almayı başarmıştır. Satış, üretim ve montajın yanında piyasadaki yerini hazırlamak ve pazara kendini kabul ettirmek için çalışmalarına hızla devam etmektedir. Güçlü stokumuz ile imalatçı diğer firmalara toptan malzeme satışlarımız hız kazanmıştır. çatı ve kepenk grubunda hızlı ve kaliteli yükselişimizi her geçen gün daha ileriye taşımaktayız.


Denizlide dalışma sistemimiz asla üretip satmak değildir. Her türlü teknik hizmet ve servis anlayışımızla ürünlerimizin arkasındayız. Biliyoruz ki sadece bu sektörde değil tüm sektörler de yaşanılan en büyük sıkıntı satış sonrası servis hizmetidir. Siz bu hizmeti kusursuz yapabilirseniz, başka hiç bir çaba göstermenize gerek kalmayacaktır ve bu anlayış ile yolumuza devam etmektte olcaz.

Elit metal olarak şuna inanıyoruz ki, sistem üretiminin her basamağında, profilden en küçük vida parçasına kadar doğru tercihler tüm sistemin kalitesini garanti altına alır. Bu anlamda, sisteme katılan en ufak parça kaliteli üretimin maksimum konfor ve güvenliğin ölçütüdür. Ve biliyoruz ki bir ürünün kalitesi şirketin tamamının kalitesinin aynasıdır. Bu anlayışla çıktığımız yolda, orjinal malzeme, yüksek ve kaliteli hizmet anlayışımız ve sorumluluk beraberinde başarımızı getirecektir.

TANITIM VİDEOSU

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00