Emre Yapı Dek

Ankara/etimesgut Etimesgut, Ankara
Cep Onaylı
Online
GOLD
Vitrin
Mesaj Gönder
Emre Yapı Dek
Dolandırıcı Emre Bozkurt Tamer Bozkurt
Ankara/etimesgut
Etimesgut , Ankara
İş Alanları

Isı Yalıtım

Emre Yapı Dek Ankarada Yıllardır Hizmet Vermekteyiz.

Emre Yapı Dek Hakkında

DOLANDIRICIDIR YAKLAŞMAYIN !

yalıtım sistemleri

Sektöründe, en son teknolojiler ile, pazar talepleri ve müşteri tatmini doğrultusunda, etimesgutta  kalitesindeki ürünü, insana ve çevreye saygılı tesislerde üreterek, insan kaynaklarını devamlı olarak geliştirerek, pazara yeni ürünler sunarak, izolasyon ürünleri gamını tamamlayarak, kaliteli ürün ve hizmette farklılaşmak, yalıtım bilincini yayarak büyümek, çatı sistemleri imajını ve sektörde bir numara olmayı devam ettirmektir amacımız.  

 

 

Vizyonumuz

Ülkemiz ve çevre ülkelerde ses yalıtım sektörünün güvenilir lideri olarak, sektörde sağlıklı büyümek, ses yalıtım ve enerji tasarrufu bilincini yaymak, insanın yalıtım konforundan azami faydalanmasını temin etmek ve böylece çevreyi korumak ana gayemizdir.

TANITIM VİDEOSU

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00