Erdemir Etiket Ve Aksesuar Grup

Mehmet Nezih Ozmen Mah. Savaş Cad. Söğüt Sok. No: 14 Merter / İstanbul / Turkey Güngören, İstanbul
Cep Onaylı
GOLD
Vitrin
Mesaj Gönder
Erdemir Etiket Ve Aksesuar Grup
Hüseyin Yamalı
Mehmet Nezih Ozmen Mah. Savaş Cad. Söğüt Sok. No: 14 Merter / İstanbul / Turkey
Güngören , İstanbul
İş Alanları

tekstil ürünleri

Erdemir Etiket Ve Aksesuar Grup İstanbulda A Dan Z Ye Kendi Üretimi Yapan Tasarımcı Bir Firma Merterde 500 M2 Magazamızda Binlerce Çesit Stok Seceneklerle Ziyaretlerinizi Bekleriz

Erdemir Etiket Ve Aksesuar Grup Hakkında

MİSYONUMUZ

Değerli müşterilerimiz; Tüm ekibimizle ve çalışma arkadaşlarımızla müşterilerimizin bizim için çok özel olduğunu aşılayarak tüm ticari ahlak ve etik kurallarını öğretmekle kendimizi yükümlü biliyoruz.

Tamamen müşteri memnuniyeti odaklı 24 saat hizmetten rahatsız olmayacağımızı hatırlatarak işimizin bizim için ne kadar ciddi bir konu olduğunu bildiğimizi müşterilerimize anlatmaya çalışmaktayız. Vefalı ve dost müşteri ortamı oluşturmak için şunu çok iyi biliyoruz ki müşterimiz verdiği parada sonuna kadar memnun olacak bir hizmet ve kalite almalı, gönlü en iyisini aldığına ( tasarım, dizayn, kalite ve trend) inanmalı.

Kurumuna mal sattığımızda ve içeri girdiğimizde bizim hiçbir hal ve davranışımızdan rahatsız olmamalı. Sizlere şunu taahüt ediyoruz; Hiçbir zaman etik ve ahlak dışı bir tavır ve davranışta bizleri karşınızda bulmayacaksınız. Emeğimize, alın terimize esnafca değer bulduğumuz müddetçe emirlerinize amedeyiz. Bizim için çok şey ifade ediyorsunuz…

VİZYONUMUZ

Sektöre hizmete başladığımız tüm yıllar boyunca hiç değişmedi ve yolumuza aynı hedefle devam edeceğiz. Hedefimiz şu ki; Tekstil yan ürünleri tabirine tam uygun bir firma olabilmek maksadı ile tüm yan ürünlerde gerek imalat ve gerekse ithalat şekliyle tekstil firmalarının A’dan Z’ye tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir platform oluşturmaktır.

Bugüne kadar hedefinde muvaffak olmuş firmamız bundan sonraki yıllarda da hiçbir şımarıklığa ve rehavete kapılmadan günümüzün trendini dünya ile aynı anda yakalamanın çabasında ve oluşumu en kaliteli bir şekilde hızla müşteriye ulaştırma çabasıyla imalat, ithalat ve ürün çeşidini doruk seviyeye çıkarmanın planlarını yapacaktır.

Tüm ana ürünlerde imalatı olan firmamız daha da çıtayı yüksek tutacaktır.

TANITIM VİDEOSU

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 08,30 / 19,00
Cumartesi 08,30 / 13,00-
Pazar KAPALI-
ETİKETLER
ERDEMİR ETİKET VE AKSESUAR GRUP istanbulda tekstil aksesuarları satışı ERDEMİR ETİKET VE AKSESUAR GRUP istanbulda tekstil etiketleri imalatı ERDEMİR ETİKET VE AKSESUAR GRUP istanbulda kuş gözü imalatı ERDEMİR ETİKET VE AKSESUAR GRUP istanbulda çıt çıt imalatı ERDEMİR ETİKET VE AKSESUAR GRUP istanbulda polyester düğme satışı ERDEMİR ETİKET VE AKSESUAR GRUP istanbulda etiketlik deri satışı ERDEMİR ETİKET VE AKSESUAR GRUP istanbulda dokuma etiketi ERDEMİR ETİKET VE AKSESUAR GRUP istanbulda serigraf baskı ERDEMİR ETİKET VE AKSESUAR GRUP istanbulda deri etiket ERDEMİR ETİKET VE AKSESUAR GRUP bros madalyon ERDEMİR ETİKET VE AKSESUAR GRUP kostek zincir ERDEMİR ETİKET VE AKSESUAR GRUP rozet iğne ERDEMİR ETİKET VE AKSESUAR GRUP istanbulda elcik ERDEMİR ETİKET VE AKSESUAR GRUP lazer markalama ERDEMİR ETİKET VE AKSESUAR GRUP zamak imalatı ERDEMİR ETİKET VE AKSESUAR GRUP istanbulda kordon ERDEMİR ETİKET VE AKSESUAR GRUP istanbulda şerit satışı ERDEMİR ETİKET VE AKSESUAR GRUP istanbulda rivet satışı ERDEMİR ETİKET VE AKSESUAR GRUP istanbulda cep metali satışı ERDEMİR ETİKET VE AKSESUAR GRUP jakron satışı ERDEMİR ETİKET VE AKSESUAR GRUP istanbulda serigrafi baskı imalatı ERDEMİR ETİKET VE AKSESUAR GRUP istanbulda kostek zincir imalatı ERDEMİR ETİKET VE AKSESUAR GRUP istanbulda rozet iğne satışı ERDEMİR ETİKET VE AKSESUAR GRUP istanbulda lazer markalama ERDEMİR ETİKET VE AKSESUAR GRUP istanbulda kordon imalatı ERDEMİR ETİKET VE AKSESUAR GRUP istanbulda anahtarlık imalatı

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00