Evim Tadilat Ve Dekorasyon

Kadıköy Mahallesi Bağdat Caddesi No:49 İzmit / Kocaeli izmit, Kocaeli
Cep Onaylı
GOLD
Vitrin
Mesaj Gönder
Evim Tadilat Ve Dekorasyon
Hıdır Atmaca
Kadıköy Mahallesi Bağdat Caddesi No:49 İzmit / Kocaeli
izmit , Kocaeli
Evim Tadilat Ve Dekorasyon Kocaelide Yıllardır Hizmet Vermektedir.

Evim Tadilat Ve Dekorasyon Hakkında

izmit-dekorasyon-tadilatMİSYON
* Güvenilir ve dürüst çalışma ilkeleriyle sektöründe aranılan isimlerden biri olarak nesiller boyu insanlığa hizmet verecek yapılar üretme bilinci içinde, yaptığı tüm projeleri kaliteli, sorunsuz ve zamanında yerine getirerek, en mükemmel sonuca ulaştırmak.
* Tüm kamu ve özel kurumların isteklerini kendi hedefimiz olarak benimseyerek en ince ayrıntılarına kadar daima en kusursuzu inşa etmek için çalışmak.
* Ana faaliyet alanı kocaeli dekorasyon, tadilat, inşaat ve yapı olan Evim Kocaeli Dekorasyon , danışmanlık, problem tespiti ve çözümü, projelendirme ve uygulama alanlarında kendi uzman  kadrosu ve makine parkı ile dünya standartlarında hizmet vermek,
* Bir projenin başarısındaki en vazgeçilmez unsurun insan faktörü olduğunun bilinciyle, tecrübelerini işe adamış personelinin yaşam kalitesine değer katmayı ilke edinerek inşaat dünyasındaki her türlü teknolojik gelişme ve yeniliği üretiminin tüm alanlarına yansıtarak doğaya zarar vermeden şekillendirip, insanlığın hizmetine en verimli ve temiz şekilde sunmak.

VİZYON

* Ekonomik ve sorunsuz hizmet sunmak
* Kurumsal mükemmelliğin ön koşulu olan ekip mükemmelliği ile birlikte inşaat konusunda Kocaeli’de verdiğimiz hizmetlerin gelişimini ve sürekliliğini sağlamak.

TANITIM VİDEOSU

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00