Exective Chef Mehmet Fidancı

Kartal, İstanbul
Cep Onaylı
GOLD
Vitrin
Mesaj Gönder
Exective Chef Mehmet Fidancı
Mehmet Fidancı
Exective Chef Mehmet Fidancı İstanbulda Yıllardır Hizmet Vermektedir.

Exective Chef Mehmet Fidancı Hakkında

catering ile ilgili görsel sonucu

EXECTİVE CHEF MEHMET FİDANCI

Şef mehmet fidancı, farklı ülkelerde dünyaca ünlü şeflerle birlikte çalışmış olmasının getirdiği birikim ile gastronomi alanında çok kültürlü bir vizyon edinmiştir. Bu birikim ve vizyon neticesinde Şef mehmet fidancı, zaman içerisinde Türk mutfağı üzerinde farklılığı yakalamayı amaç edinen kendine özgü bir tarz yaratmıştır. Klasik Türk mutfağına getirdiği modern ve yaratıcı yaklaşım ile uluslararası platformda mutfak kültürümüzün tanıtılmasında da önemli rol oynayan Şef mehmet fidancı, takip ettiği yenilikçi mutfak perspektifi ile çağdaş Türk mutfağının temellerini oluşturmuştur.

Hazırlanılan yemeklerde taze, mümkün olduğunca az işlenmiş ve mevsiminde üretilmiş yerli üretim ürünlerin yanı sıra Türk pişirme tekniklerinin uygulanmasını tercih ve teşvik eden Şef mehmet fidancı, Türkiye’de bulunan gizli kalmış yöresel ürünlerin gün ışığına çıkarılması ve kullanıma girmesi konusunda da çeşitli çalışmalar sürdürmektedir.

Mutfak kültürüne dair geliştirdiği vizyon ile benimsediği felsefeyi sonraki nesillere aktarmayı misyon edinen Şef mehmet fidancı,Mutfak Akademisi adı altında kurmuş olduğu eğitim kurumunda birikimlerini öğrencileriyle paylaşmaktadır.

TANITIM VİDEOSU

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00