Eymen Eldiven

İstanbul Bahçelievler Bahçelievler, İstanbul
Cep Onaylı
GOLD
Vitrin
Mesaj Gönder
Eymen Eldiven
Selhattin
İstanbul Bahçelievler
Bahçelievler , İstanbul
İş Alanları

tekstil ürünleri

Eymen Eldiven İstanbulda Yıllardır Hizmet Vermektedir.

Eymen Eldiven Hakkında

misyon ile ilgili görsel sonucu

Misyon:

"değişmeyen tek şey değişimin kendisidir."  bu düşünce ile;

Her geçen gün değişen ve artan müşteri beklentilerini karşılayabilmek için, teknolojik yenilikleri izleyerek, sürekli iyileştirme ve ar-ge çalışmaları yaparak istenen nitelik insan ve çaşama saglıgına uygun en kısa termin süresi ve satış hemen sonra daima ürünlerimiz, çözümlerimiz ve yüksek iş ahlakımızla müşterilerimiz için değer yaratan, kaynaklarını faal kullanan emin ve muteber bir şirket olmaktır.


Vizyon:

Satın alan memnuniyeti her zaman ön planda tutarak ve asla kaliteden ödün vermeyerek, üretimden insan kaynaklarına, pazar beklentilerinden teknolojik gelişmelere kadar her alanda araştırmacı ve yenilikçi idare politikasıyla sektörün parmakla gösterilen sektörün değişen taleplerini hızlı şekilde karşılayarak, istikrarlı kaliteli üretimi ile güvenin simgesi olmaktır.


Insan kaynakları politikamız

Firmamız eğitimli genç beceri istihdamına önem verir. Personelin mesleki ve kişisel öğrenim ihtiyaçlarını rutin sürelerde analiz ederek karşılar. Ihtiyaç dahilinde oryantasyon ve rotasyon planlarının uygulanması , uygun kariyer planlamalarının yapılması, başarının takdir edilmesi ve ödüllendirilmesi, müessese kültürünün sahiplendirilmesi, her kademeden gelen fikrin önemsenmesi, dürüstlük, birbirine saygılı, paylaşımcı ve sonuç odaklı takımlar oluşturulması öncelikli değerlendirilen unsurlardır.

TANITIM VİDEOSU

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00