Fatel Oto

Hasanpaşa Beydağı Sokak No 15/a Sultanbeyli / İstanbul Sultanbeyli, İstanbul
Cep Onaylı
Online
GOLD
Vitrin
Mesaj Gönder
Fatel Oto
Eyyüp Düşünceli
Hasanpaşa Beydağı Sokak No 15/a Sultanbeyli / İstanbul
Sultanbeyli , İstanbul
İş Alanları

oto aksesuarcı

Fatel Oto İstanbulda Yıllardır Hizmet Vermektedir.

Fatel Oto Hakkında

misyon ile ilgili görsel sonucu

Vizyon
Beklentilerin üzerinde yapıtcı hizmet sağlamaktır.

Misyonumuz
Fatel Oto, otomotiv sektöründe;

Müşteri odaklılık prensibi üzerine çalışan,Sektörünü iyi tanıyan,Paydaşlarının beklentilerini bilen ve yeni beklentiler tanımlayıp,Bu tarz şeylerin en üst düzeyde tatminini hedefleyen,Yaratıcı insan gücüne sahip ve bu doğrultuda teknolojiyi iyi kullanan otomotiv kıymet zincirinin, her alanında verimli ve karlı hizmet vermeyi,Hedefleyen bir otomotiv şirketidir.

Stratejimiz
Fatel Oto kurumsal stratejisi üç ana eksen üzerine inşa edilmiştir: 

Fatel Oto İstanbul sultangazide ve türkiyede pazarlarda hizmette bulunmuş olduğu bütün işkollarında dizgesel, bereketli ve kârlı etkinlik göstererek büyümeyi ve bu efsunmenin bir kararı olarak insan deposunı ileriye taşımayı amaçlamaktadır.

Fatel Oto, müşterileri başta olmak üzere tüm hissedarlarının beklentilerini anlamayı, etkin ve hızlı bir halde bu beklentilerin üzerine çıkmayı hedeflemektedir.

Fatel Oto, farkın ancak esercı olmakla ortaya çıkabileceğini düşünerek, ürün geliştirme, alan kişi hizmeti ve iş konsepti açısından katılımcı bir anlakla devamlı yeniliklerle pazarda rekabet avantajı yaratmakta, süreç iyileştirme istikametünden ekip çalışması ile işleri daha yalın, daha hızlı ve daha düşük maliyetli meydana getirecek önlemler geliştirmektedir.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00