FMS AKÜ KİMYA VE MÜHENDİSLİK HİZ LTD ŞTİ

Fms Akü Kimya Ve Mühendislik Hiz Ltd Şti

İvedik Osb Arı Sanayi Sitesi 1476. Cadde No: 129 Yenimahalle / Ankara Yenimahalle, Ankara
Cep Onaylı
GOLD
Mesaj Gönder
Fms Akü Kimya Ve Mühendislik Hiz Ltd Şti
Süleyman Şimşek
İvedik Osb Arı Sanayi Sitesi 1476. Cadde No: 129 Yenimahalle / Ankara
Yenimahalle , Ankara
İş Alanları

ticaret

Ankarada Traksiyoner Akü, Ankarada Akü Yenileme Hizmeti,ankarada Jeneratör Yedek Parça Satışı, Ankarada Solar Akü Satışı, Ankarada Solar Akü Satışı,

Fms Akü Kimya Ve Mühendislik Hiz Ltd Şti Hakkında


Hakkımızda

FMS Akü Kimya ve Mühendislik Hizmetleri Ltd. Şti Ankara’da 2019 yılında kurulmuştur.  En son teknolojik sistemler ile çalışan,  Akü yenileme cihazları ile her tip Kurşun Asit ve Nikel Kadmiyum akülerin geri kazanımını yapmaktayız.  Başta Traksiyoner ve Stasyoner aküler olmak üzere hurdaya gönderilen akülerin  % 70 ve üzerinde bir oranında ekonomiye geri kazandırılmaktadır. Bu şekilde ekonomik ve çevreci çözümler sağlamaktadır. Ayrıca tüm müşterilerimize teknik ve mühendis kadrolarımız ile Akü seçimi, Bakımı ve Kullanımı konularında teknik eğitim ve destekler verilmektedir.

 

Misyonumuz

FMS Akü Kimya ve Mühendislik Hizmetleri Ltd. Şti olarak, tamamı ithalata dayalı akülerin çalışma sürelerini yaklaşık iki katına çıkartarak ülkemiz adına döviz tasarrufu sağlamak, bu  şekilde hem ekonomik hem de çevreci çözümler sağlamaktır.


Vizyonumuz

FMS Akü Kimya ve Mühendislik Hizmetleri Ltd. Şti olarak, Akü ve enerji sektördeki yenilik ve teknolojileri yakından takip ederek, sürekli değişmekte olan akü yenileme ve bakım hizmetlerini sürdürmek. Bu süreçte ana değerlerimizi

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00