Gümüş Su Arıtma

İzmir Buca Buca, İzmir
Cep Onaylı
GOLD
Vitrin
Mesaj Gönder
Gümüş Su Arıtma
Mert Gümüş (Dolandırıcıdır)
İzmir Buca
Buca , İzmir
Gümüş Su Arıtma İzmirde Yıllardır Hizmet Vermektedir.

Gümüş Su Arıtma Hakkında

DOLANDIRICIDIR YAKLAŞMAYIN

HAKKIMIZDA

Üketicilerimizi, müşterilerimizi, çalışanlarımızı her zaman memnun etmeyi ve onların yüzünü güldürmeyi hedefleriz. Bu amaca ulaşmak için organizasyonumuzu geliştirir, güçlendirir ve yetkilendiririz. Değerlerimizi özümsemiş çalışanlamış olurımızla kurumsal başarıyı garantileriz. çalışanlarımızın, toplumumuzun ve tüketicilerimizin sağlığına saygınlık ederiz ve çevreye saygılı bir şirket olarak faaliyet göstererek, itimat uyandırırız. Kurumsal sorumluluklarımızın bilincinde, açıklık ve dürüstlük ilkesi çerçevesinde işlerimizi yürütürüz.

Vizyonumuz 
Tüketicilerimizi, müşterilerimizi, çalışanlamış olurımızı her zaman memnun eden ve yüzünü güldüren lider bir su arıtma şirketi olmak.

Misyonumuz 
Tüketicilere müsait fiyatlarla kolayca ulaşabilecekleri yüksek kalitede ürünler sunarken derslikının en iyisi hizmeti sağlayıp müşterilerle güçlü satış noktaları kuracağız. Kurumsal sosyal sorumluluk yükümlülüklerimizi yerine getiren ve çevreye saygılı bir şirket olarak faaliyet göstereceğiz.

TANITIM VİDEOSU

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00