Günenç Tavukçuluk

Iskenderun, Hatay
Online
Mesaj Gönder
Günenç Tavukçuluk
Furkan Günenç
Tüm İllere Civciv , Ördek , Yarka , Tavuk Çeşitleri Ve Daha Fazlası . Tüm İllere Gönderim Vardır .bizimle İletişime Geçiniz

Günenç Tavukçuluk Hakkında

Gezgin Tavukçuluk olarak Hatay,aydın,izmir,muğla,bursa ve Ankara ilinde faaliyet göstermekteyiz. Civciv yetiştiriciliği ve civciv satışı 1980 yılından buyana profesyonel olarak yapılmaktadır. Sağlıklı civciv üretimi için gerekli tüm koşuları barındıran çiftlik alt yapımız ile tavuk, horoz, hindi ve ördek vb. gibi civcivleri siz değerli müşterilerimize sağlıklı ve bakımlı olarak ulaştırmak için elimizdeki tüm teknolojik imkanları kullanıyoruz. Toptan civciv satış üzerine yaptıgımız ticaretlerde her zaman dürüst ve güvenilir alışverişi hedefliyoruz. Her türlü civciv , ördek , Yarka , tavuk çeşitlerimiz bulunmaktadır.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 09:00 - 19:00
Cumartesi 09:00 - 19:00
Pazar KAPALIYIZ-
Özel Durum 7/24 iletişim

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00